Info Teraapia & Massaaş Eeterlikud õlid Koolitused Terapeudid Kontakt Galerii Sõbrad

Aroomteraapia
Taimeteraapia
Õieteraapia
Massaaş


Massaaş

Nagu toit on tähtis sünnist surmani, nii on ka massaaş inimorganismile. Toit varustab toitumist välisallikatest organismi, kuna massaaş ergutab sisemisi ressursse ja varustabtoitumist proteiinide, glükoosi ja teiste elustavate kemikaalidega, mis asuvad süsteemi sees. Massaaş, nagu ema, säilitab keha energiat ja päästab organismi laostumast. Ta töötab samuti puhastajana ja aitab organismil väljutada toksiine kehast higi, uriini ja lima kaudu, nii noorendades keha.

Massaaş on kõige loomulikum ja võimsam keha lõõgastumise ja samal ajal noorendamise meetod.

Massaaş töötab kehal kahel tasandil:

  1. Füüsilisel
  2. Psüühilisel

1. Füüsiline

Keha hõõrumine tekitab soojust ja suurendab vereringet, ta mõjub lümfisüsteemile ja varustab verd suurema hulga toitainetega.

2. Psüühiline

Puudutuse kaudu töötab massaaş närvisüsteemile ja mõjub sisesekretsioonnäärmete ringele. Masseerija tunded ja mõtted võivad kanduda üle massaaşi saajale.

Massaaş on väga tervislik; see suurendab vastupidavust, jõudu, vitaalsust ja sisemist tugevust, annab enesekontrolli, tugeva tahtejõu ja taluvuse.

Massaaş on oluline inimestele, kes elavad külmas kliimas. Külm kliima, füüsilise tegevuse puudus ja rohkesti intellektuaalset tööd – kõik kombineeritult koos, tekitavad kuivust ja halba vereringet kehas ja massaaş on ainus ravivahend, mis võiks aidata tervisliku keha ja vaimu kasvule.

Massaaşi tehnika on suunatud lümfivoolu suurendamiseks (nahas) kui ka lümfi liikumiseks keha suurtes lümfisoontes ja lümfisõlmedes. Käed stimuleerivad õrnalt lümfivoolu ja väldivad tekkida võivat valu. Enamik inimesi leiavad end peaaegu magavat peale esimest jala massaaşi või kerges transis, nautides rahu ja kergendust. Mõni on tundnud energiavoolu voolamas läbi keha.

Massaaş suurendab lümfi voolamist lümfisoontes, kusjuures suureneb viskoosus, toitumine, koostöö, seksuaalne aktiivsus, hea liigeste töö, meelekindlus, rahulikus ja karskus.

Massaaşil on palju kasutusalasid. Me oleme leidnud, et ta on suurepärane peavalu, lihaste valu parandamisel, hirmu, kartuse, nõrkuse, ärritatavuse, ebakindluse ja agressiivsuse puhul ja ta on võimas, arstimeid mittekasutav meetod une tekitamiseks.

See, kes järgib keha loomulikku kontuuri ja voolamisi, saavutab kõige efektiivsema massaaşi.

See, kes töötab vastu keha normaalsele kooslusele, loob tasakaalutuse ja haiguse.

Iga päev tehtud massaaş pakub palju meeldivat. Keha soojus ja vitaalsus suurenevad, kuna süda ja vereringe süsteem on avatud värske hapniku vastuvõtuks, samuti vitaalse energia viimiseks kõikide kehaosadeni, samal ajal eemaldades toksiine.

 

Tule meie pere liikmeks!
2014-07-09
Lühikoolitus sügis 2013 Meeled ja tunded rõõmsaks ning tasakaalu taimede lõhnadega.
0000-00-00